výsledky 2017

VÝSLEDKY DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ ,,O KRAKONOŠŮV POHÁR“ 2.9.2017

 

 1.místo   Miloš Paur                      MO ČRS Hostinné               497 cm

 2.místo   Markéta Šimunková       MO ČRS Košťálov               410 cm

 3.místo   Jakub Čapek                   KS-FISH Jaroměř               342 cm

 4.místo   Štěpán Volman               MO ČRS Horni Maršov        329 cm

 5.místo   Michal Slováček             MO ČRS Horní Maršov        300 cm

 6.místo  Matyáš Šlesingr               Eldorádo Trutnov                297 cm

 7.místo  Pavel Moravec                 MO ČRS Hostinné               204 cm

 8.místo  Kryštof Kaňka                  MO ČRS Horní Maršov         204 cm

 9.místo  Petr Duch                         MO ČRS Horní Maršov        174 cm

10.místo  Vojta Tam                       MO ČRS Horní Maršov         151 cm

11.místo  Lukáš Medlík                  MO ČRS Horní Maršov          119 cm

12.místo  Marek Čožík                    MO ČRS Horní Maršov         114 cm

13.místo  Tomáš Hlavatý                KS-FISH Jaroměř                 112 cm

14.místo  Michal Tam                      MO ČRS Horní Maršov          75 cm

15.místo  Stanislav Šimunek           MO ČRS Koštálov                 64 cm

16.místo  Franta Němeček              MO ČRS Horní Maršov          45 cm

17.místo  Jirka Němeček                 MO ČRS Horní Maršov          41 cm

 

Bylo uloveno – kapr 58 ks, amur 27ks, plotice 34ks, lín 1ks, hrouzek 1ks,

pstruh 1ks, Celkem bylo uloveno 122ks ryb!!!!!!!!!

Největší ulovená ryba – amur 63 cm

výsledky 2014

6.9. 2014 O KRAKONOŠUV POHÁR
ŽLUTÁ ZÁŘILA V DOLNÍCH LYSEČINÁCH
Tak se to povedlo konečně po delší době zůstal vítězný pohár doma!!! Postaral se o to Ondřej Lenczyk, který si odnesl i cenu za největší ulovenou rybu. Neztratili se ani ostatní členové kroužku, na krásném 4.místě skončil na svých prvních závodech Vojta Tam. Terezka Hedvičáková byla nejlepší z dívek!!! Prostě paráda, závody se nám na domácí půdě vydařily. Všem děkuji za příkladnou reprezentaci našeho kroužku. I když počet ulovků ani zdaleka nebyl takový jako v loni a ke konci závodů jsme i zmokli tak i přesto se závody vydařily.

K tomu přispěl i Krakonoš (p. Kučera), který opět sestoupil z vršků Krkonoš aby zkontroloval, zda děti dodržují pravidla a nepytlačí mu v revíru .
Poděkování patří  i všem sponzorům, díky kterým si každý soutěžící odnesl nějakou cenu.
Kompletní výsledková listina viz sekce závody

Fotky ze závodů v sekci fotogalerie

 výsledková listina O KRAKONOŠUV POHÁR 2014

 
 1.  Ondřej Lenczyk         152 bodů        3ks kapra            terč kapr Karel  0 bodů              kroužek Horní Maršov  
 2.  Matěj Hrubý              101 bodů        2ks kapra            terč kapr Karel  9 bodů               kroužek Eldorádo Trutnov
 3.  Zbyněk Novák             65 bodů        1ks kapra            terč kapr Karel 21bodů               kroužek Vrchlabí
 4.  Vojta Tam                   51 bodů        1ks kapra            terč kapr Karel  2 body               kroužek Horní Maršov
 5.  Terezka Hedvičáková   50 bodů        1ks kapra            terč kapr Karel  0 body               kroužek Horní Maršov
 5.  Daniel Stehmeier        50 bodů        1ks kapra            terč kapr Karel  6 bodů               kroužek Eldorádo Trutnov
 7.  Kryštof Kaňka             49 bodů       1ks kapra             terč kapr Karel  1 bod                 kroužek Horní Maršov
 7.  Lukáš Buček              49 bodů       1ks kapra             terč kapr Karel  2 body               kroužek  Eldorádo Trutnov
 9.  Petr Zezulka                48 bodů     22ks plotice           terč kapr Karel 22 bodů              kroužek Eldorádo Trutnov
10. Nikol Vaňková               47 bodů       1ks kapra           terč kapr Karel  1 bod                 kroužek Horní Maršov
10. Jana Sieglerova             47 bodů       1ks kapra           terč kapr Karel  0 bodů               kroužek Košťálov
12. Michal Tam                   43 bodů       1ks kapra           terč kapr Karel  0 bodů               kroužek Horní Maršov
13. Lukáš Holub                 41 bodů       1ks kapra           terč kapr Karel  2 body               kroužek Eldorádo Trutnov
14. Aleš Šádek                   28 bodů       8ks plotice         terč kapr Karel 20bodů               kroužek Košťálov
15. Ondřej Hejsek               17 bodů                                terč kapr Karel 17 bodů              kroužek Košťálov
16. Kateřina Bučková          10 bodů                                terč kapr Karel 10 bodů              není členem
17. Tomáš Macháček           9 bodů        2ks plotice         terč kapr Karel  7 bodů              kroužek Košťálov
18. David Novák                   7 bodů                                 terč kapr Karel  7 bodů              kroužek Eldorádo Trutnov
19. Filip Tomíček                  6 bodů                                terč kapr Karel  6 bodů              kroužek Horní Maršov
20. Jan Hamáček                 5 bodů                                terč kapr Karel  5 bodů              kroužek Horní Maršov
21. Zuzana Šádková             3 body        1ksplotice          terč kapr Karel  2 body              kroužek Košťálov
22. Natálie Šrejberová           2 body                                 terč kapr Karel  2 body              není členem
22. Michal Holub                  2 body                                 terč kapr Karel  2 body              kroužek Eldorádo Trutnov
24. Štěpán Volman               1 bod                                   terč kapr Karel  1 bod                kroužek Horní Maršov
24. Jan Záruba                     1 bod                                   terč kapr Karel  1 bod                kroužek Eldorádo Trutnov
26. Michal Slováček             0 bodů                                  terč kapr Karel  0 bodů              kroužek Horní Maršov
26. Miroslav Johanides          0 bodů                                 terč kapr Karel  0 bodů              kroužek Eldorádo Trutnov
26. Marek Hedvičák              0 bodů                                 terč kapr Karel  0 bodů              kroužek Horní Maršov
26. Tobie Škvrna                   0 bodů                                 terč kapr Karel  0 bodů              kroužek Horní Maršov

závody Dolní Lysečiny 2014

15.6.2014 závody v Opočně

Poporvé jsme se zúčastnili rybářských závodů v Opočně. Ve složení Terezka Hedvičáková, Nikola Vaňková, Michal Slováček, Filip Tomíček, Marek Hedvičák, Kryštof Kaňka, Honza Hamáček.

Co o závodech říci? Neuvěřitelné prostředí zámeckého parku, krásná příroda, bohaté ceny, každý si nějakou tu cenu odnesl!!!Bohužel co těmto závodům uškodilo bylo druhé kolo na vrchním rybníčku, kde seděli děti vyloženě nalepený na sobě a to i na místech kde neměli šanci chytit slušnější rybu!!!!

Tak trochu si myslím, že si tím děti závody zprotivily(aspoň naše určitě)
Přesto jsme si závody užili a 8.místo Honzy Hamáčka a 11.místo Nikol Vaňkové bylo vynikající!!!!

11.5. 2014 Dolce u Trutnova

Závody pořádané ryb.kroužkem Eldorádo Trutnov
 
Celkem se zúčastnilo 85 mladých rybářů rozdělených do kategorií
- dívky          - 10 závodnic
- začátečníci - 19 závodníků
- pokročilí     -  56 závodníků
 
Naše umístění
 
pokročilý          9. Michal Slováček    156b
                     16. Jan Hanáček           88b
                     21. Marek Hedvičák       76b
                     44. Tobie Škvrna             1b
 
začátečníci       5. Jakub Kořínek        73b
                      14. Tomíček Filip           0b
 
dívky                 4. Terezka Hedvičáková       40b
                        4. Nikol Vaňková                  40b
 
Děkuji dětem za příkladnou reprezentaci kroužku a rodičům za to, že dorazili i když ráno počasí nevypadlo nejlépe.

Děkuji moc!!!!

Žlutá nebyla na dětských závodech v Dolcích vůbec do počtu!!!
Za měsíc(15.6. 2014) se poprvé chystáme na závody do Opočna doufám, že tam budeme stejně tak úspěšní jako v Dolcích

Výsledky závodů 2013

O KRAKONOŠŮV POHÁR  7.9. 2013

 

Krásné počasí , 23 mladých rybářů včetně dvou dívek a rekordní počet ulovených ryb , to všechno byly naše dětské závody na rybníčku v Dolních Lysečinách .

Aby závody byly hodny svého názvu, tak samozřejmě dorazil i samotný Krakonoš.

 Celkem bylo uloveno 54kusů kapra a 6kusů plotic!!!!! První dva závodníci ulovily každý přes 4metry ryb!!!!! Co si pamatuji,tak se tolik ryb ještě na našich závodech neulovilo. Poprvé byly naše závody otevřeny pro všechny mladé rybáře. Kromě dětí z našeho kroužku se závodů zúčastnili děti z Trutnova(Eldorado), Havlovic, Petříkovic a Vrchlabí .

 V této konkurenci se členům Maršovského kroužku nevedlo vůbec špatně . Krásné druhé místo získal Kryštof Kaňka s devíti ulovenými kapry, na třetím místě skončil Tobie Škvrna s šesti ulovenými kapry. Oběma  gratuluji !!!!

Ani ostatní si nevedli vůbec špatně, kompletní pořadí v sekci závody.

Chtěl bych poděkovat všem sponzorům, bez kterých by nebyly tak krásné ceny pro všechny děti . Poděkování panu Kučerovi, který nám už třetím rokem dělá bezvadného Krakonoše. Dále členům výboru MO ČRS Horní Maršov a své rodině bez kterých bych nebyl schopen  závody zorganizovat!!

 

Výsledky dětských závodů 7.září 2013 Dolní Lysečiny

1. Zbyněk Novák 9ks kapra 420cm Vrchlabí
2. Kryštof Kaňka 9ks kapra 400cm Maršov
3. Tobie Škvrna 6ks kapra 271cm Maršov

4. Dominik Straka 5ks kapra 242cm Havlovice
5. Filip Duda 4ks kapra 183cm Maršov
6. Nikol Vaňková 3ks kapra 127cm Maršov
7. Jan Hamáček 2ks kapra 92cm Maršov
8. Jakub Kuhn 2ks kapra 87cm Eldorádo
9. Pavel Adam 2ks kapra 80cm Eldorádo
10.Petr Zezulka 1ks kapra 50cm Eldorádo
11.Jonáš Antoš 1ks kapra 43cm Eldorádo
12. Michal Slováček 1ks kapra 43cm Maršov
13. Marek Hedvičák 1ks kapra 43cm Maršov
14.Jakub Slováček 1ks kapra 42cm Maršov
15. Filip Tomíček 1ks kapra 42cm Maršov
16. Daniel Stehmeier Petříkovoce
17. Martin Raabe Eldorádo
18. Matěj Hrubý Petříkovice
19. Šimon Trojánek Eldorádo
20. Štefan Gondek Eldorádo
21. Jan Friedrich Petříkovice
22. Tereza Hedvičáková Maršov
23. Jan Bavor Petříkovice

Největší ulovená ryba - Dominik Straka - kapr 55cm

Pravidla závodů 2013

Startovné 50kč(členové kroužku MO ČRS Horní Maršov startovné zdarma)

 

Jedná se o pstruhový revír-rybníček o rozloze 0,8ha zasazen do krásné horské krajiny.

Zarybněno kaprem,amurem,pstruhem,línem,ploticí

 

  1. Lovící může chytat pouze na jeden prut max.s dvěma návazci s jednoduchými háčky
  2. Nástrahu a návnadu lze použít pouze rostlinného původu
  3. Počítá se 1cm délky ryby=1 bod.A to u kapra,amura ,lína a lososovité ryby.1ks plotice= 1 bod
  4. Ulovenou rybu musí změřit a zapsat do úlovkového lístku pouze přivolaný rozhodčí
  5. Nahazovat a zdolávat rybu může pouze soutěžící,rodiče můžou pomoci pouze s podebráním ryby
  6. S ulovenou rybou musí být co nejšetrněji zacházeno.(podběrák,pean)
  7. Vnadění povoleno 15min před začátkem závodů a během závodů


Rozpis

  1.  7.00.hod. – registrace,losování lovného místa,příprava
  2.  8.00.hod. – začátek závodů – 1.kolo
  3. 10.30.hod. – konec prvního kola,občerstvení,přesun na na jiné lovné místo
  4. 11.00.hod. – pokračování závodů – 2.kolo
  5. 13.30.hod. – konec druhého kola,sčítání výsledků
  6. 14.00.hod. – vyhlášení výsledků závodů a předání cen    
  7. 14.30.hod. – ukončení závodů
  • Děti budou během závodů postupně chodit nahazovat prutem na terč (kapr Karel)
  • Změny a časové posuny jsou možné jen z důvodu špatného počasí

                    

12.5. 2013 Dolce u Trutnova


Gratuluji Markovi Hedvičákovi za nejlepší umístění našeho člena kroužku!!!
A zbývajícím děkuji za perfektní reprezentaci našeho kroužku.
Poděkování patří i rodičům, že i v deštivém počasí s dětmi dorazili a vydrželi až do konce!!!

Závody pořádané ryb.kroužkem Eldorádo Trutnov

Celkem se zúčastnilo 95 mladých rybářů rozdělených do kategorií
- dívky - 11 závodnic
- začátečníci - 25 závodníků
- pokročilí - 59 závodníků

Naše umístění
pokročilí

13.místo - Jakub Slováček 117bodů
36.místo - Michal Slováček 40bodů
začátečníci

4.místo - Marek Hedvičák 88bodů
12.místo - Honza Hamáček 42bodů
16.místo - Kryštof Kaňka 2body
dívky

10.místo - Nikol Vaňková 0body

 

Gratuluji Markovi Hedvičákovi za nejlepší umístění našeho člena kroužku!!!
A zbývajícím děkuji za perfektní reprezentaci našeho kroužku.
Poděkování patří i rodičům, že i v deštivém počasí s dětmi dorazili a vydrželi až do konce!!!